Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott 's kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok 's cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a' lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!