1825 Hasznos mulatságok.Második félesztendő. (Kilencedik, nem teljes évfolyam.) A' hazai 's külföldi tudósításokhoz toldalékul írta 's kiadta Kultsár István. Pest, Petrózai Trattner Mátyás, 416+8 p. Papírkötésben, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel, de alapvetően jó állapotban.
1840-1841 Bibliográphiai Értesítő. Magyarország és Erdély számára. I. évf. 1. szám, II. évf. 7-10 számok, összesen 5 db. Pest, Heckenast Gusztáv. Az első, havonként megjelenő hazai könyvészeti folyóirat számai. Csak három évfolyamot ért meg.
1843 Pesti Hírlap. 1843. febr. 21., 221 sz. Szerk.: Kossuth Lajos. Bp., Landerer Lajos, 97-104 p. Ifj. Bezerédj István vezércikkével. Korabeli reklámokkal. A címlapon folttal.
1848 Kossuth Hírlapja, 1848. nov. 15., 118. sz., Szerk.: Bajza József. Bp., Kozma Vazul, 519-522 p. Benne a kor, a forradalom és szabadságharc aktuális híreivel. Foltos.
1849 Komáromi lapok. 1849. szept. 7., 48. sz. Szerk.: Friebeisz István. Komárom, Szigler testvérek,189-192 p. Az ostromlott Komárom lapja. Benne a kor híreivel, Görgei fegyverletételének históriai leírásával, a napi parancs kivonatával. Restaurált.
cca 1850-1860 2 db régi kőnyomatos kotta: Patikárus Károly: Bényei Csárdás. Pest,é.n., Treichlinger J., 5 p. Bartay Ede: Válogatott csárdások népies zongorára alkalmazata: - -. Előadják Kecskeméty J., és Patikárius testvérek. Pest, é.n. Rózsavölgyi és Társa, 5 p. Foltosak.