1914-1941 3 db zsebnaptár:
1914 Zsebnaptár, szecessziós díszítésű címlappal. Benne korabeli jegyzetekkel.
1941 Siemens zsebnaptár 1941. Benne a Föld zsebtérképével. Korabeli jegyzetekkel. Bp., Siemens-Schuckert Művek Villamossági Rt.
1941 Posner Grafikai Műintézet Rt. 1941-es zsebnaptára. Zöld bőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító hátán kopásnyommal, korabeli jegyzetekkel.