1933-1946 Vegyes prospektus és számla tétel, db: Elzett Vasárúgyár Rt. gépelt levele fejléces papíron, Singer Varrógép Rt. számlája, Union Special Maschinen-Fabrik 2 db német nyelvű, gépelt levele, fejléces papíron, Flamme Bleue cég árjegyzéke, Chaudoir permetező gép prospektus, Lenkei és Társa főző- és fűtőkészülék szakiparosok prospektusa...stb, összesen 9 db
Szeged. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, két térképpel.
Eger. Budapest Székesfőváros Iskolai Kirándulóvonatai 2. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1934, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, két térképpel.
1935-1943 Pannonia folyóirat 5 száma: 1935. 4-10. sz., 1936. 1-3. sz., 1943 1-2. számok. Szerk.: Koltay-Kastner Jenő, Prinz Gyula, Dr. Gorka Sándor. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, részben szakadozott borítóval, 1936. 1-3. szám felvágatlan lapokkal, 1935. 4-6.,9-10. sz. részben felvágatlan lapokkal.
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben, kopott gerinccel,
1935 Az Est 25 éves jubileumi lapszáma, szerk.: Dr. Mihályfi Ernő, Vaszary János tervezte címlappal, számos érdekes aktuális, történelmi vonatkozású, képes írással, papírkötésben,
1935 A 10 éves Magyar Rádió. 1925-1935. Bp., Tolnai Nyomda, 128 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált, korabeli reklámokkal. Kiadói papírkötésben. Jubileumi kiadvány, jó állapotban.