1956 Népszabadság, Magyar Szocialista Munkáspárt lapja. I. évf. 7. sz. (2 db) rendkívüli kiadás, I. évf. 11. sz. 1956. nov. 17., I. évf. 13 sz. 1956. nov. 20., összesen 4 db, változó állapotban, többnyire a széleken szakadással, az egyik szakadt. A Népszabadság 1956. november 2.-án jelent meg először, az MSZMP hivatalos pártlapjaként. A november-decemberi időszak érdekessége, hogy ekkor a lap ...
1956 Népszava. Magyar Szakszervezetek Központi Lapja. 1956. okt. 29. 84. évf. 255. szám, sérült. + Népszava. A Szociáldemokrata Párt központi lapja. 77. évf. 1. sz. 1956. november 1.
1956 Szabad Nép. A Magyar Dolgozók Pártjának központi lapja. 1956. október 6., XIV. évf. 278. sz. Bp., Szikra-ny., 4 p. Benne a kor híreivel, a címlapon, és a 2. oldalon Rajk László és társainak újratemetésével.
1956 Vegyes 1956-os újság tétel, db: Szabad Szó. 1956. okt. 31. (x2) 24. évf. 1. sz., Magyar Függetlenség. 1956. okt. 31. I. évf. 3. sz., Irodalmi újság 1956. nov. 2. VII. évf. 43. sz, Népszava. 1956. okt. 30-31. 84. évf. 256-257. sz. Változó állapotban, a Népszava egyik száma ragasztott, a másik sérült, hiányos.