1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kun...
1912 Magyar nyelv. VIII. kötet. 1-10. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Szily Kálmán, Gombocz Zoltán. Bp.,1912, Magyar Nyelvtudományi Társaság, 4 p.+1 t.+480 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
1914-1959 Vegyes nyomtatvány tétel, 14 db (táviratok 5 db, Grünfeld Testvérek Szőnyegnagykereskedésének árjegyzéke, Trelawney hotel prospektusa (St. Ives, Cornwall, Béti kályha fénypor papírtasakja, Hirsch Jakab szabó fejléces levelei (2 db), Révai kiadó Világsikerek sorozatának prospektusa, Pesti Hírlap 1938. október 16. számának térkép melléklete: Felvidék földrajzi és néprajzi térképe, Otto Leg...
1914 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1907 VI. évf. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1910, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.
1914-1941 3 db zsebnaptár: 1914 Zsebnaptár, szecessziós díszítésű címlappal. Benne korabeli jegyzetekkel. 1941 Siemens zsebnaptár 1941. Benne a Föld zsebtérképével. Korabeli jegyzetekkel. Bp., Siemens-Schuckert Művek Villamossági Rt. 1941 Posner Grafikai Műintézet Rt. 1941-es zsebnaptára. Zöld bőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító hátán kopásnyommal, korabeli jegyzetekkel.
1915-1922 3 db halotti értesítő (Solty Ernő százados, Szilvásy Márton m. kir. udvari tanácsos, országgyűlési képviselő, Solti Arnold, főerdőtanácsos), okmánybélyegekkel
1916 Anzeiger der Ethnographischen Abtheilung des Ungarischen National-Museums. 1909 VIII. évf. I. félév. Szerk.: Dr. Semayer Vilibald. Bp.-Leipzig, 1916, Magyar Nemzeti Múzeum-Karl W. Hiersemann. Kiadói papírkötés, német nyelven, felvágatlan lapokkal.