1919 Kis Krónika, 1919. október 21., I. évf. 4. szám. Főmunkatárs: Krúdy Gyula. Szerk.: Zilahy Lajos. Művészeti szerkesztő: Major Henrik. Bp., 1919, Rácz Vilmos Lapkiadóvállalata, Hornyánszky Viktor-ny., 16 p. Ritka, összesen csak hat szám jelent meg, ez az I. évf. 4. szám.
1921-1923 Magyar Keresztesek Társaságának meghívója, és szabályzata, Körössy Albin részére. + Lutowiskai Cech József (1854-1938) altábornagy, Erba-Odescalchi Amália férjének névjegykártyája.
1921 Remarks on Lord Curzon's speech delivered on May 5th 1921 in the House of Lords on the ratification of the Hungarian peace treaty of the Trianon. By a Transylvanian lady teacher. Bp., Pátria. Tűzött, foltos papírkötésben, jó állapotban.
1926 Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.