1867-1913. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya" kitüntetés mellszalaggal T:1-, 2 kis patina
Hungary 1867-1913. "Distinction for 12 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" decoration with ribbon T:AU,XF small patina
NMK 153.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:1- patina
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:AU patina
NMK 249.
1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzetlen Ag kitüntetés fül és mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2,2-
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration without hallmark, ear and ribbon + 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF,VF
NMK 133., 137.
1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, harmadszori adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:2
Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the third time" hallmarked on edge Ag decoration with ribbon. Sign: Leisek C:XF
NMK 131.
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1-,2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration without ribbon C:AU,XF
NMK 246.
1917. "Ezüst Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1917. "Silver Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" war metal decoration, without ribbon C:XF
NMK 320.
1917. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZE" fémjel a peremen T:2
Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration, with "BRONZE" hallmark on edge, without ribbon C:XF
NMK 326.
1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, egyik pánton "JEROUSCHEK" gyártói jelzés, hátoldalán vésett "2281" sorszám (57x37mm) T:2- ferde kard, címer mozog,zománchiány
Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK" on band, with engraved "2281" number on back (57x37mm) C:VF bent sword,loose overlay,enamell missing
NMK 334.
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2
Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated decoration C:XF
NMK 418.
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:1-
Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:AU