1867 Dr. Hartl Alajos budai orvos, később belügyminiszteri tiszteletbeli titkár, királyi tanácsos, kőnyomatos képe. Marastoni József munkája / Lithographic image 21x27 cm
1867 Engerth Eduárd / Edouard Ritter von Engerth (1818-1897) osztrák festő kőnyomatos képe. Marastoni József képe. / Austrian historical portrait painter Lithographic image 21x27 cm
XVIII. sz. vége: 40 db állatokat ábrázoló színezett rézmetszetű tábla. Halak, madarak, emlősök, rovarok / 40 colored etchings of all kinds of animals. 21x26 cm
Jean Audran (1667-1756), Pieter Paul Rubens után: Henri IV délibere sur son futur mariage. / IV. Henrik házasodni szándékozik. Kép a híres Medici sorozatból. Rézmetszet. 335x450 mm + felirat Feliratnál beszakadás. / Etching from the Medici series. 335x450 mm
133 db metszet Alain Manesson Mallet: Polonois Description de l'Univers. c. könyvéből. Paris,1683. Városképek, térképek egész Európából. Mind jó állapotban. Egy lap mérete 16x20 cm/ 133 etchings from Manesson Mallet's book. City views, maps of European countries and cities. Sheet sizes: 16x20 cm
Szerelmey Miklós (1803-1875): Mária-egyház a Magrit Szigeten; Mária egyház romai a Margit szigeten Buda és Pest közt a 19k században. 2 db színes litográfia. Lapméret 24x16,5 cm Foltosak.
1855-1856 36 db acélmetszet (közte két címlappal) az Illustrirtes Familienbuch zur Unterhaltung und Belehrung häuslicher Kreise. Herausgegeben vom Oesterreichischen Lloyd. V. és VI köteteiből, néhányon szakadással, az egyik széle körbevágott 10x15 cm és 17x26 cm.