1896 (Vorläufer!!) Budapest XIV. Városliget, üdvözlet a Budapesti Kiállításról: az időleges kiállítások csarnoka, az Ezredéves Kiállítás kereskedelem, pénz és hitelügyi csarnoka, bányászati és kohászati csarnoka, Meteorológiai intézetek pavilonja, közoktatásügyi csarnok. Carl Otto Hayd No. 425. Art Nouveau, floral, litho (Rb)
1896 Budapest XIV. Városliget, az ezredéves orsz. kiállítás történelmi főcsoportjának épületei, déli és nyugati oldal, Vajdahunyad vára; Ezredéves Országos Kiállítás, piros 5 Kr Ga. s: Morelli, Dörre T. (kopott sarok / worn corner)