Vörösmarty Album. Műmellékletek nélküli, népszerű kiadás. Bp.,1909, Wodianer F. és Fiai. A lapok tetején szecessziós könyvillusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas aranyozással,
Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1888, Révai, 125 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.
Lin Yutang: A bölcs mosoly. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1939, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt illusztrált műanyag védőborítóban, jó állapotban.
Gvadányi József, gróf: A falusi nótáriusnak elmelkedései, betegsége, halála, és testamentoma.... Első kiadás. Posonyban, 1796, Wéber Simon Péter költségével és betűivel Az utolsó 20 oldal hiányzik. Előtte 3 lapon hiány. Az első néhány lap javítva. Későbbi félvászon kötésben.