16729.
337. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. XXIX. Volume, 312 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Angol nyelvű, művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Közte James Abbott McNeill Whistler (1834-1903): Portrait Study in Pastel c. munkájának Thomas Robert Way (1861-1913) általi litografált reprodukciójával, 28x19 cm Jó állapotban. /1903 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. XXIX. Volume, 312 p. With many interesting writings, and lot of photos. Linen-binding, with little bit worn cover. With: James Abbott McNeill Whistler (1834-1903): Portrait Study in Pastel. Reproduced in Lithography by Thomas Robert Way (1861-1913), 28x19 cm. In English language. In good condition.