Gerszi Teréz - A németalföldi rajzművészet két évszázada. Bp., 1976, C... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1000006/Gerszi-Terez-A-nemetalfoldi-rajzmuveszet-ket-evszazada-Bp-1976-Corvina-Kiadoi-egesz~II1882353
1882353
16898
337
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,65 EUR , 2,86 USD
Leírás: Gerszi Teréz - A németalföldi rajzművészet két évszázada. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói szakadt papír védőborítóval, kiadói szakadt karton védőtokban.
: tánczos_gábor