Design. A forma művészete. Válogatta, szerkesztette és az utószót írta: Dvorszky Hedvig. Képzőművészeti Zsebkönyvtár. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.
18 művész 48 rajz. Budapest, 1942, Unitas. Kiadói papírmappa (sérült). A fedelet Sugár István tervezte. Bán Béla, Berda Ernő, B. Juhász Pál, Buti István, Farkas Aladár, Fehér György, Háy Károly László, Kasitzky Ilona, Kondor György, Nagy Béla, Nolipa István Pál, Oelmacher Anna, Roxi József, Schnitzler János, Sugár Andor, Szabó István, Szántó Piroska, Tauber Blanka rajzai. nyomatok.
Az elsüllyedt jelek I. A 20. századi magyar könyvillusztráció Magyarország határain kívül. Bp., 2003, Magyar Képzőművészek és Iparművészek Társasága. Kiadói papírkötés.
Székely András: Munkácsy Mihály. A bevezető tanulmányt írta és a képeket válogatta: - -. Bp.,1979,Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.