Dr. Kellner Dániel: Mit kell a sportolónak saját testéről tudnia? A sport orvosi vonatkozásai. Bp.,1928,Novák Rudolf és Társa, 204+4 p.+ 15 t. Fekete-fehér táblákkal, és szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Második kiadás. Kiadói műbőr-kötés, az elülső papírborítót az átkötéskor felhasználták, a címlap kissé sérült, hiányos, névbejegyzéssel, ceruzás aláhúzással bejelöléssel.
Kosárlabda szabályok. A Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének szabálykönyve. Összeállította: Dr. Hepp Ferenc. Bp.,1944, Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége, 183 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
Rózsaligati László: Magyar Olimpiai Lexikon. 1896-2002. Bp.,2004,Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.+ Kahlich Endre-Gy. Papp László-Subert Zoltán: Olimpiai játékok. 1896-1976. Bp., 1968, Sport. Kiadói egészvászon-kötés.
Ronniger, Karl: Försters Turistenführer in Wiens Umgebung. 3. köt. Bécs, 1923, Artaria. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.