17101.
337. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1908, Politzer Zsigmond és Fia. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, tulajdonosi névbélyegzővel.