1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Technikai lexikon. Építészet, mérnöki, és gépészmérnöki tudományok. I-II. kötet. Szerk.: Lósy-Schmidt Ede dr., Barát Béla dr. 1800 szövegábrával, 180 képel. Bp., 1928, Győző Andor kiadása. Kiadói aranyozott, egészvászon kötésben, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal,rossz állapotban.