4 000 Ft
G. F. Scott Elliot: A primitív ember hajdan és most. Fordította Schöpflin Aladár. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, a címlap, az elülső előzéklap és a címkép kijár, az elülső szennylap szakadt.