1 000 Ft
Kozma Gyula: Világtörténelem. A polgári fiú-iskolák számára. Bp.,1894, Méhner Vilmos. Második kiadás. Színes térképekkel, és fekete-fehér fametszetes képpel illusztrált. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, számos ceruzás aláhúzással, bejelöléssel, rajzzal, hiányzó elülső szennylappal.