Könyvek: Történelem

Tételek száma: 175

15851.

Szilágyi Sándor: Felső-vadászi Rákóczy Zsigmond 1622-1652.+Szádeczky Lajos: Kornyáti Békés Gáspár. 1520-1579.+Deák Farkas: Uzoni Béldi Pál. 1621-1679.+Ipolyi Arnold: Bedegi Nyáry Krisztina. 1604-1641. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1886-1887, Méhner Vilmos, 4+183 p.+ 7 t.+4+103 p.+ 12 t.+4+215 p.+15 t.+4+132 p.+8 t. Átkötött félvászon-kötés, a táblák egy részét rossz hel...

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Széchényi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15853.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Radványi János: Magyarország és a szuperhatalmak. Írta: Radványi János volt washingtoni nagykövet. hn., é.n., nyn., 129 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Szamizdat. Gépirat után sokszorosítva.
15854.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Dr. Körömy Árpád: Közállapotok a harmincéves háború idején. Wallenstein. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 86+2 p. Átkötött papírkötés, kézzel írt, pótolt címlappal, a könyvtest elvált a borítótól.
15855.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

15856.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

15857.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

A. Visinszkij: Perbeszédek. Bp.,1953, Szikra, 627+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón a feliratok kopottak, jó állapotban.
15858.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

15859.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Magyarországi levéltárak. Szerk.: Blazovich László-Müller Veronika. Bp.-Szeged, 1996, Magyar Levéltárosok Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.+ 4 db levéltárismertető nyomtatvány:  A Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Levéltára, Veszprém Megyei Levéltár, A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár és szakkönyvtára. Jó állapotban.
15860.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

15861.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Magyarországi levéltárak. Szerk.: Bana József. Bp.,2004, Magyar Levéltárosok Egyesülete. Kiadói papírkötés.
15862.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft