Széchényi István: A magyar közlekedési ügyről. Tudománytár füzetek. Bp.,1987, Könyvértékesítő Vállalat. Térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem 2 kötete: Az újkor története; A legújabb kor története. Bp., 1912, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kissé foltos lapokkal.
Radványi János: Magyarország és a szuperhatalmak. Írta: Radványi János volt washingtoni nagykövet. hn., é.n., nyn., 129 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. Szamizdat. Gépirat után sokszorosítva.
Dr. Körömy Árpád: Közállapotok a harmincéves háború idején. Wallenstein. Bp.,1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 86+2 p. Átkötött papírkötés, kézzel írt, pótolt címlappal, a könyvtest elvált a borítótól.
Magyarországi levéltárak. Szerk.: Blazovich László-Müller Veronika. Bp.-Szeged, 1996, Magyar Levéltárosok Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.+ 4 db levéltárismertető nyomtatvány: A Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Levéltára, Veszprém Megyei Levéltár, A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Levéltár és szakkönyvtára. Jó állapotban.