15003.
337. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Esztergom műemlékei. 1. rész: Múzeumok, kincstár, könyvtár. (Unicus!) Ortutay Gyula előszavával. Összeállította: Genthon István. A könyvtári részt írta: T. Berkovits Ilona. Magyarország Műemléki Topográfiája. 1. kötet. 1. rész. Szerk: Gerevich Tibor. Bp., 1948, Műemlékek Országos Bizottsága, (Egyetemi Nyomda), VII+387+4 p. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, a gerincen kopásnyomokkal, az alsó sarkán kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Ritka!