Konkoly-Thege György: Bali album. Fotó-szubjektív. Bézi László kultúrtörténeti tanulmányával. Bp.,2007, Hanga. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerző, Konkoly-Thege György aláírásával.
Párizs. Francia írók, költők, festők, Párizsról. A szöveget válogatta, az előszót és az összekötő szöveget írta: Bajomi Lázár Endre. Bp.,1960, Európa. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban. Neves francia szerzők írásaival, közte: Apollinaire, Baudelaire, Flaubert, Fournier, France, Victor Hugo, Montesqieu, Villon, Zola és mások ír...
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.