Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 229

Miloslav Stingl: Indiánok tomahawk nélkül. Fordította: Stelczer Árpád. Bp.,1970,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15096.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Wilhelm Munnecke: Hagenbeck munkában. A világjárás hősei. Fordította: Benedek Marcellné. Kalandos utazások. Bp., é.n., Dante, 208 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15097.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
15098.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Naszály Sándor: Dunavecse története. 1983. Dunavecse Nagyközség Tanácsa
15099.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Kordos László: Magyarország barlangjai. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ceruzás aláhúzásokkal, bejelöléssel, de alapvetően jó állapotban.
15100.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Diószeghi Kuffner Károly báró öröksége Diószegen. Szerk.: Eva Sudová. Diószeg, 2015, Ponvagli Polgári Társulás. Kiadói papírkötés.
15101.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

15102.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14

50 éves a Vasvári Pál Általános Iskola. Dunaújváros, 2001. Kiadói kartonált papírkötésben. 311p.
15103.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Méder Áron: Békét és szelet! Három év alatt a föld körül. Bp.,2010, Jaffa. Kiadói papírkötés.
15104.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Bráz János: Várpalota. Veszprém, 1986, Pannon Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés.
15105.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Harkányfürdő története. Szerk.: Dr. Erdődy Gyula. Harkány, 2001, Harkány Város Önkormányzatának Képviselő-testülete. Kiadói kartonált papírkötés, a város polgármesterének szárazbélyegzőjével és aláírásával.
15106.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Rajki Sándor Dr. (szerk): Martonvásár első húsz éve (magyar - angol -orosz nyelven). Martonvásár, 1971. MTA. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15107.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft