9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
S. Francisco De Sales [Szalézi Szent Ferenc (1567-1622)]: Philothea seu Introductio ad Vitam Spiritualem, ...[Filótea vagy bevezetés a lelkiéletbe.] In Linguam Latinam Translata per D. Martinum Martinez. Tyrnaviae (Nagyszombat), 1753, Typ. Academicis Societ. Jesu, 4+432+4 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.