17186.
337. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Vasút témájú könyvek
1 200 Ft
Vegyes könyv tétel, 4 db: Francia műszaki tájékoztató. 14. évf. 1982. 3. szám. Bp., 1982, Budapesti Francia Műszaki és Tudományos Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső szennylappal. Ganz-MÁVAG közlemények. 44. Bp., 1973, Ganz-MÁVAG. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval és kötéssel, hiányzó lapokkal (73/74.,87/88.), kijáró lapokkal. Der Eisenbahnverkehr. Dresden,1982,Verkehrsmuseum Dresden. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel. B. A. Pakov: Lokomotivy i motorvagonnyy podvizhnoy sostav zheleznykh dorog 1956--1965. Moszkva,1966, Transport. Orosz nyelven. Kiadói nylon-kötés.