Fotó Tételek száma: 220
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1894452
12210
337
Photo
cca 1890 Azonosításra váró szerb festő fényképe / Unidentitified Serbian painter. 11x17 cm 1894965
12211
337
Photo
1976 Mindszenthy bíboros brüsszeli látogatása 17 db 9x13 cm-es fotó 1894786
12212
337
Photo
cca 1953-1954 Puskás Ferenc (1927-2006) és Rákóczi László (1926-2016) labdarúgók a Budapest Honvéd mezében, 8,5x13,5 cm 1893757
12213
337
Photo
cca 1930 Dr. Kiss Ferenc (1889-1966) anatómus professzor díszmagyarban, egyetemi tanári lánccal, Brunhuber pecséttel jelzett fotója, 13×8,5 cm 1893801
12214
337
Photo
Muráti Lili (1912-2003) színésznő, fotó, 14,5×10,5 cm 1892529
12215
337
Photo
1928 Benczúr Ida (1876-1970) festőművésznő (Benczúr Gyula lánya) fotója, Máté Olga (1878-961) fotóművésznő hidegpecséttel jelzett fotója, 11×7,5 cm 1874534
12216
337
Photo
cca 1916-1920 Illés István (?-?), az Autó havilap szerkesztőjének aláírt portréja, illetve úton automobillal, 2 db fotó, hátuljukon feliratozva, különböző méretben 1879201
12217
337
Photo
Híres személyiségek fotói (Robert Taylor, Deanna Durbin, Joan Crawford, Danielle Darrieux, Simor, Páger, stb.), névjegytartóban, 57 db, 7×4,5 cm 1893200
12218
337
Photo
cca 1960 Vittorio de Sica és Christine Deroche forgatási fotó / Werk photo 13x18 cm 1806328
12219
337
Photo
Weöres Sándor (1913-1989), Károlyi Amy (1909-2003), más írók társaságában. Wonke Rezső pecséttel jelzett fotója 18x13 cm 1892570
12220
337
Photo
1928 A soproni m. kir. állami leánylíceum VIII. évfolyamának tablófotója, rajta Szilvássy Margit (1910-1988) későbbi híres operaénekesnő, 16×19 cm 1892485
12221
337
Photo
cca 1930-1940 Garas Dezső (1934-2011) gyerekkori fotója, 4 db tablóképe, és édesapja fotója, 6 db fotó (5 db fotó kartonon, 1 fotó), változó állapotban, a kartonok kopottak, kissé foltosak, az egyik karton szélei vágottak, a fotó egyik széle vágott, 17x23 cm és 11x17 cm közötti méretben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft