1919-24 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: dr. Thirring Gusztáv et alii. Sok képpel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 35 szám félvászon kötésben egybekötve. Egy-két oldal elvált.
cca 1920-1950 Vegyes papírrégiség tétel, kb. 40 db, közte italcímkék, szentképek, jegyek és bérletek, fotó, távirat, Budapesti Székesfőváros Elektromos Műveinek áramszolgáltatási feltételei, az ár- és díjszabásának kivonata, ...stb.
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, "Concordia." Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
1926-1944 Vegyes nyomtatvány tétel, db, 2 db Rádióélet, 2 db Áller Képes Családi Lapja, 2 db Híd, 3 db Képes Vasárnap, 7 db Pesti Hírlap Vasárnapja, 13 db Magyar Nők Lapja, összesen 29 db. Változó, többnyire szakadt, viseltes állapotban. A Magyar Nők Lapja rossz, széteső, viseltes állapotban.
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.