11271.
337. Lezárult gyorsárverés
Órák
14 000 Ft
36,27 EUR, 40,00 USD
Waltham aranyozott zsebóra, duplafedeles, másodpercmutatóval, működik, hiányzó üveglappal, kopásnyomokkal, d: 4,7 cm