cca 1800 Département du Nord. Décreté le Fevrier 1790 par L'Assemblée Nationale divise en 8 disticts et 54 cantons. Franciaország északi területének térképe. Színezett rézmetszet vászonra kasírozva. Enyhén foltos. / cca 1800 Map of the northern part of France. Colored etching. Slightly stained. 82x53 cm
1828 ['Le Sage' (Emmanuel-Augustin-Dieudonné-Joseph de Las Cases (1766-1842))]: Historische Weltkarte, litográfia, Carlsruhe, J. Velten, körbevágott, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x56 cm, keret: 49x76 cm
Vegyes térkép tétel, Atlas Antiquus (Gotha, Justhus Perthes) 11 térkép táblája (1-4,8-13), német nyelvű Budapest térkép, Magyarország mezőgazdasága 1938-1939, 2 db Kiskunsági Nemzeti Parkos térkép, összesen 15 db, 17x19 cm és 26x38 cm közötti méretben.
1906-1932 A tisza-örvényi 67. sz. átmetszés 3 db térképe, valamint Tiszafüredi folyószakasz térképe (Szartos-Darvastiszád-Császlod), hivatalos másolatok, összesen 4 db, szakadással, hajtásnyomokkal, 50x33 cm és 62x34 cm közötti méretben