31263.
337. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
280 000 Ft
1950. "A Kossuth-érdemrend II. osztálya" aranyozott és zománcozott Ag csillag, hátoldalán 1948-as dátum, mellette szalagsávon aranyozott miniatűr + 1947. "Magyar Szabadság Érdemrend ezüst fokozata" Ag kitüntetés mellszalagon, hátoldalán 1946-os dátum; ezek együtt "Rákosi-címeres dísztokban T:1-,2 kis zománchiány, kopott aranyozás a csillagon Hungary 1950. "Kossuth Order, 2nd Class" gold plated and enamelled Ag star, 1948 date on reverse, with gold plated miniature on service ribbon + 1947. "Order of Merit of Hungarian Freedom, Silver Grade" Ag decoration with ribbon, 1946 date on reverse; all these on case with "Rákosi coat of arms" C:AU,XF small enamell missing, gold plating worn on star NMK 522; 482.