Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 / Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF
Franciaország 1946. "Médaille commémorative des services volontaires dans la France libre (A Szabad Franciaországért vállalt önkéntes szolgálat emlékérme)" ezüstözött Br kitüntetés, sérült mellszalagon T:2 France 1946. "Commemorative medal for voluntary service in Free France" silver plated Br decoration on damaged ribbon C:XF
Német Birodalom / Bajorország 1895. "Luitpold bajos régensherceg / Kaiserslauterni 25. Katonai évforduló" aranyozott fém emlékérem füllel (26mm) T:2 fo. German Empire / Bavaria 1895. "Luitpold Prinzregent von Bayern / Achtertag 25. Jahriges Militar Jubilaum Kaiserslautern" gilt metal commemorative medal with ear (26mm) C:XF spotted
Német Birodalom 1914. "Vaskereszt 2. osztály" kitüntetés mellszalag nélkül T:2 German Empire 1914. "Iron Cross 2nd class" decoration without ribbon C:XF
Német Birodalom 1916. "Zászlónap a Német Flotta számára" fém lemezjelvény (18x58mm) T:2 German Empire 1916. "Opfertag für die Deutsche Flotte" metal badge (18x58mm) C:XF
Németország / Weimari Köztársaság 1921. "A Kyffhäuser Szövetség Kyffhäuser Háborús Emlékérem" nem hivatalos aranyozott bronz veterán kitüntetés mellszalaggal és kardokkal. Szign.: Hermann Hosaeus T:2 Germany / Weimar Republic 1921. "The Kyffhäuser War Commemorative Medal of the Kyffhäuser Union" non official gilt bronze veteran decoration with ribbon and swords. Sign.: Hermann Hosaeus C:XF
Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. "R.d.G. (Német Baromfi Gazdaság Szövetség)" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "Lehmann - Wundenberg Hannover" gyártói jelzéssel (16mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. "R.d.G. (Reichsverband der Geflügelwirtschaft)" enamelled metal badge with "Lehmann - Wundenberg Hannover" makers mark on reverse (16mm) C:XF
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.