Festmények és grafikák Tételek száma: 360
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1883766
10085
338
Gyémánt jelzéssel: Mosolygó női portré. Szén, papír, 33×21 cm 1861767
10086
338
30000
Halasi Horváth István (1904-1994): Erdő mellett. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 50×35 cm 1896065
10087
338
Halász jelzéssel: Fiáker. Olaj, karton, kertben, 15×21 cm 1825939
10088
338
Haraszti Pál (1913-?): Pécs Deindol. Olaj, karton, jelzett, üvegezett keretben, 34×42 cm 1899071
10089
338
Herman Lipót (1884-1972): Kossuth Lajos. Színezett, rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, körbevágva, üvegezett keretben, 36×29 cm 1825228
10090
338
11000
Hessky Iván (1890-1950): Romantika. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×27 cm 1885853
10091
338
Hincz Gyula (1904-1986): Ellenforradalmárok 1956. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1902639
10092
338
Hoch István (1907-1967): Amszterdami vázlatok ( 2 db). Toll, papír, 18×13 cm és 13×18 cm 1865365
10093
338
Azaduhi Varduca-Horenian (?-): Virág tánc. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm 1887321
10094
338
4400
Holichy jelzéssel: Dombos táj. Akvarell, papír, 29×63 cm 1900310
10095
338
Igaly József (1905-1980): Hétvégén. Akvarell, papír, jelzett, 36×49 cm 1896937
10096
338
Illés jelzéssel: Tehén. Tus-ceruza, papír, 26×38 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft