20 000 Ft
cca 1835 Jan Osolsobie (?-?) - Eduard Gurk (1801-1841): Buda várának diadalmas ostrommal visszavétele Sept 2-án 1686. Ő Királyi Apostoli Felségének, V. Ferdinándnak Magyarország Királyának, Ausztria Korona Örököségnek ajánlja legmélyebb's legalázatosabb tisztelettel ajánlja Tomala Ferdinánd. Pest, Tomala Ferdinánd. Papír, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, apró kopásnyommal, apró folttal, apró szakadással, javított, 63x82 cm / Coloured lithography, on paper, in passe-partout, in glassed wooden frame.