1930 Díszruhás úr fotója, fotó kartonon, Komárom, Wojtowicz R., a hátoldalon az úr jegyesének szóló sorokkal, igényes papírmappában, hártyapapírral, 19x10 cm
1939 A budapesti Német Birodalmi Iskola érettségi bankettje a Gundelben, fotó Beller Rezső (Kurir) budapesti műterméből, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 17,5×23,5 cm
1931 Zabola, Háromszék megye (ma: Zăbala), Bene Sándor százados szüleinek sírja, fotó Neuhauser kovásznai műterméből, pecséttel jelzett, üvegezett fa keretben, 17×23 cm