3 600 Ft
A pesti művelt társalgó. Nélkülözhetetlen kézikönyv mindazok számára, kik a társas életben szerepelni akarnak,s a társaságokban magukat megkedveltetni óhajtják. Legnagyobb részben saját tapasztalata folytán szerzé egy pesti arszlán (K. J.). Bp.,[1898], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+511 p. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal.