3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Eötvös József, B(áró): A' karthausi I-II. kötet Bp.,1852,[Emich], Emich és Eisenfels-ny., 310+353 p. Átkötött aranyozott gerincű modern egészvászon-kötés, az első kötet címlapja hiányzik, ceruzás névbejegyzéssel, a 7. oldal foltos.