3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Fehérhímzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhímzés. 656 képpel. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 238 p. Szövegközti illusztrációkkal. Későbbi átkötött aranyozott egészvászon-kötés,az utolsó lap (239/240.) hiányzik (tartalomjegyzék utolsó oldala.) Első kiadás.