4 200 Ft
Szokoly Viktor: Arcisme és phrenologia, minden rendü olvasó számára. A szövegbe nyomott, részben eredeti 162 fametszettel. Pest, 1864, Hartleben Adolf, XIII+286 p. Számos szövegközti fametszetes illusztrációval. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, egy-két foltos lappal.