3 000 Ft
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. kötet. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben, Hirháger-kötés, márványozott lapélekkel, a III. kötet borítóján kis sérülésekkel, részben kissé kopottas gerincekkel, volt könyvtári példány, de belül jó állapotban.