4 000 Ft
Tolnai Simon: A bűvészet könyve I-II. (Egybekötve) Tóth Béla előszavával. Bp.,1898, Kosmos Műintézet, XXIII+190+2+56 p. Harmadik kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos, borítóval, az elülső borítón a címke sérült, de belül jó állapotban.