Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 332
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1873717
17593
338
Goethe: A kedves közelléte. Válogatta: Lator László. Illusztrálta: Reich Károly. Bp.,1982,Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +Faludy György: Erotikus versek. Szerk.: Fóti Edit. Illusztrálta Karakas András. Bp., 1990, Magyar Világ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1866345
17594
338
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, enyhén kopottas állapotban. 1464708
17595
338
Docendo Discmus. Tanítva tanulunk. A 100 éves Könyves Kálmán Gimnázium évkönyve. 1905-2005. Bp., 2005, Könyves Kálmán Gimnázium. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (100/37) példány. 1886594
17596
338
Szentsei György daloskönyve I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót és a jegyzeteket írta: Varga Imre. Bp.,1977,Helikon Kiadó. Kiadói papírkötés, kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Hasonmás kiadás. 1886598
17597
338
Széchényi István: Magyar játékszínrűl. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás. 1866315
17598
338
Székely Mózes: Csütörtök. 1935, Magyar Kulturális Egyesületek Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban. 1866450
17599
338
Gömöri Jenő Tamás: A magyar nyelvhez. DEDIKÁLT! Bp., 1942, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1874740
17600
338
Zsoldos János: Vadrózsák. Bp., 1926, Budai B. József Könyvnyomdája. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban. 1563278
17601
338
Széher Árpád művei. Kiadja az elhunyt testvére. Bp., 1882, Magánkiadás, Khór és Wein-ny., VIII+570 p. Korabeli bordázott gerincű egészbőr-kötésben, Gottermayer N.-kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban. 1750939
17602
338
Hartmann von Aue híres-nevezetes versezete a szegény Henrik bélpoklos megpróbáltatásáról s szerelmetes üdvözüléséről, melyet ónémet kádenciákból mai magyar rigmusokban tolmácsolt Telekes Béla, könyvbe szedett és kiadott Kner Izidor könyvnyomtató, az Úrnak 1922. esztendejében, Gyomán. Megviselt papírkötés, egyébként jó állapotban. 1898805
17603
338
Bulgakov, Mihail: A Mester és Margarita. Bp., 1981, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1896960
17604
338
Tompa Mihály összes költeményei. I. kötet. Sajtó alá rendezte Lévay József. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 1 t. XXXIX+379+III p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft