Báró Eötvös József munkáiból. S. a. r.: Vojnovich Géza. 1. köt.: Szépirodalmi művek. Bp., 1905, Franklin (Magyar remekírók 30.). Díszes szecessziós vászonkötésben, jó állapotban.
Das zweite Buch der Ernte aus acht Jahrhunderten deutscher Lyrik. Szerk.: Vesper, Will. Ebenhausen, 1910, Wilhelm Langewiseche-Brandt (Die Bücher der Rose 12.). Vászonkötésben, jó állapotban.
Bárdos Artur: Az uj színpad. Falus Elek által illusztrált borítóval. Bp.,1911, Nyugat, 112+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, rossz állapotban, az elülső borító szakadt, sérült, a hátsó borító hiányzik, a gerince ragasztott, ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel.