Harsányi Lajos: A nem porladó kezű király. Szent István Király életregénye. Jaschik Ámos címrajzával. Bp.,1934, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, kissé foltos szenylapokkal.
Vegyes könyvtétel, 2 db: Dr. Karl János-Dr. vitéz Temesy Győző: Hazánk részletes földrajza és térképismeret. Földrajz a gimnázium és leánygimnázium VII. osztálya számára. Bp., 1941, Franklin. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Helmár Ágost: Iskolai atlasz az ujkori történelem tanításához. Pozsony-Bp., 1899, Stampfel Károly, 2 p.+ 6 t. Kiadói szakadt papírborítóban.
Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincén szakadással, kissé kopottas állapotban.
Schultz Imre: Német olvasókönyv ... katholikus polgári és felsőbb leányiskolák számára. 2. köt. Pozsony - Budapest, 1899, Stampfel Károly. Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.