16684.
338. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
3 000 Ft
1918 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. Volume LXXII, 12+170 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Jó állapotban. /1918 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. Volume LXXII,12+170 p. With many interesting writings, and lot of photos. Linen-binding, with little bit worn cover. In English language. In good condition.