16762.
338. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 600 Ft
6,74 EUR, 7,43 USD
Genthon István: A régi magyar festőművészet. Vác,1932, Pestvidéki Nyomda, 127+5 p.+48 t. (kétoldalas),102 képpel. Aranyozott kiadói bibliofil félpergamen-kötésben, a borítón kis folt, kis kopás, de ettől eltekintve jó állapotban.