Szántó Tibor: A betű I. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopottas gerinccel. Számozott (1200/511.) példány.
Szántó Tibor: A betű II. kötet. A betűtörténet és korszerű betűművészet rövid áttekintése. Bp.,1966, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félműbőr-kötés, kopott, 4 kijáró lappal.Számozott (1200/350.) példány.
A fényképmérés kézikönyve. Térképészeti Közlöny 11. számú különfüzete. Vitéz Somogyi Endre tábornok előszavával. Bp.,1940, Magyar Királyi Honvéd Térképészeti Intézet, IV+4+216 p.+15 melléklet. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban. Ritka!
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Megyeri Anna: "A földre építek, az égben bízom." A Morandini építészcsalád a Monarchiában. Zalaegerszeg, 2010, Salla Közhasznú Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálta. Kiadói papírkötés.
Ungarnfibel. Eine Bilderreihe aus dem Leben und Schaffen des ungarischen Volks. Bp., é. n., Verlag des königlich ungarischen Handelsamts. Balogh Rudolf fényképeivel. Vászonkötésben, jó állapotban.
Nemzeti Művészet - Lehel Ferenc Naplójegyzetei 4. Kernstok Károly (Bp.,1934, Hungária Hírlapnyomda Rt.), 49-64 p. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
Magyar Művészeti Almanch és Színészeti lexikon. 1908. A "Magyar Színészeti Almanach" VIII. évfolyama. Szerk.: Dr. Incze Henrik. Bp., 1907, (Szerzői kiadás), 138+30+72 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Popper-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó elülső előzéklappal, a jegyzeteknél korabeli bejegyzésekkel.
Magyar Művészeti Almanch. 1903. Szerk.: Dr. Incze Henrik. A "Magyar Színészeti Almanach" III. évfolyama. Bp., 1902, (Szerzői kiadás), 250+14 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, Kner Vilmos-kötés, kissé kopott borítóval.
Lyka Károly: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1942, Singer-Wolfner,(Pesti Lloyd-társulat-ny.), 348 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborító szakadozott, kissé hiányos.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.