Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 162
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1900778
16685
338
Books: Architecture, Art
Forgács Éva: Bauhaus. Pécs,1991,Jelenkor. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1900773
16686
338
Books: Architecture, Art
Egykor és ma. A pécsi egyetem épületei. Szerk.: Lengvári István-Ruprech Judit. Pécs, 2017, PTE. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1896070
16687
338
Books: Architecture, Art
Lyka Károly: A táblabíró világ művészete. Magyar művészet 1800-1850 + Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1981-1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány, jó állapotban. 1898381
16688
338
Books: Architecture, Art
Wilk, Herta: siebenbürgisch-sächsische Leinenstickereien aus Tartlau. Bukarest, 1975, Kriterion Verlag. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. 1894491
16689
338
Books: Architecture, Art
Baktay Ervin: India művészete 1-2. köt. Képzőművészeti zsebkönyvtár. Bp., 1981, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés. 1819917
16690
338
Books: Architecture, Art
Dávid Katalin: Magyar egyházi gyűjtemények kincsei. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. 1896054
16691
338
Books: Architecture, Art
Taschenuhren im Bayerischen Nationalmuseum. Katalogisierung und wissenschaftliche Auswertung mit dem Computer. Szerk.: Peter Frieß. München, 1984, Deutscher Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1896062
16692
338
Books: Architecture, Art
Maurice Lacroix Switzerland Masterpiece Collection 03/04. Német nyelvű órakatalógus. 1900939
16693
338
Books: Architecture, Art
Régi egyházművészet országos kiállítása. Ausstellung alter kirchlicher Kunst. Bp., 1930, Iparművészeti Múzeum. Papírkötésben, jó állapotban. 1900945
16694
338
Books: Architecture, Art
Tóth István: A magyar díszítés alapformái. Bp., 2000, Magyar Ház. Papírkötésben, jó állapotban. 1898585
16695
338
Books: Architecture, Art
Dr. Jámbor Kálmánné: Rábaközi hímzések. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói mappában. 1902991
16696
338
Books: Architecture, Art
A Szalmás-kórus krónikás-könyve 1930-1940 (SZDP, Világosság Nyomda, Budapest, 1940. Kiadói kartonálásban, hibátlan állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft