Otto Kümmel: Meisterwerke Japanischer Landschaftkunst. Berlin,1939, Woldemar Klein, 28+2 p.+12+X t. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti, és fekete-fehér és színes egészoldalas illusztrációkkal, egy színes kihajtható táblával. Kiadói papírkötésben, szakadt védőfóliával.
Byssz Róbert: Felcsaptam filmcsinálónak. Kaland egy film születése körül. Byssz Róbert rajzaival. Bp.,(1942), Biró, 188+1 p. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
Kunsthistorisches Museum. Bécs. Szerk.: Georg J. Kugler. A világ nagy múzeumai. Bp.,1991, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
Vegyes katalógus tétel, kb. 80-90 db, közte aláírtakkal, és dedikáltakkal is, valamint Bartha László (1908-1998) 3 db üdvözlő kártyája, és 1 db levele, saját kezű soraival, a saját és felesége aláírásával, alapvetően jó állapotban, dohos.