12 000 Ft
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp., 1936., [Petőfi Irodalmi Vállalat], 8+832 p. + 7 t. (két oldalas) + 61+17 p. Szövegközti illusztrációkkal. Harmadik, bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított gerinccel és kötéssel, kopott borítóval.