5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Cserháti Sándor: Általános és különleges növénytermelés. I kötet: Általános növénytermelés. Magyar-óvár, 1900, Czéh Sándor, VIII+584 p. Átkötött, javított félvászon-kötés, kopott borítóval. Első kiadás.